Piłkarze MKP wracają do gry

W miniony czwartek 22 września o godz. 20.00 piłkarze MKP Tarchomin po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie wybiegli na murawę przy ul. Przytulnej na warszawskiej Choszczówce, gdzie piąty sezon z rzędu będą trenować i rozgrywać mecze ligowe. W sobotę zostały przesłane dokumenty i drużyna została po raz drugi zgłoszona do rozgrywek Warszawsko-Praskiej Ligi Piłki Nożnej.

Kadra MKP Tarchomin, występująca pod okiem trenera Romana Kuklińskiego, jest już znana, jednak zostanie zaprezentowana wkrótce. Już za niecałe dwa tygodnie, bo w drugi weekend października "Niebiescy" zainaugurują sezon ligowy. Nieznani są jeszcze rywale tarchomińskiej ekipy, a także wciąż czekamy na informację, ile zespołów wystąpi w tegorocznych rozgrywkach.

MKP Tarchomin wraca po wakacjach nie tylko, jeśli chodzi o drużynę seniorską. 1 października o godz. 10.00 na boisku przy Parafii św. Jakuba Apostoła (ul. Mehoffera 2) zaplanowany został nabór do drużyn w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum. Więcej informacji tutaj.

Najbliższy trening seniorów MKP zaplanowano na najbliższą środę 28 września o godz. 20.00 na Przytulnej.