Dwa wielkie powroty, trzy nowe twarze - kadra MKP na sezon 2016/17

Już dzisiaj o godz. 19.00 meczem w Mińsku Mazowieckim piłkarze MKP Tarchomin zainaugurują nowy sezon ligowy. Kilka dni temu do rozgrywek zgłoszona została 17-osobowa kadra, którą dzisiaj oficjalnie prezentujemy.

W stosunku do ubiegłego sezonu zabraknie dwóch kluczowych zawodników – Mikołaja Kszczotka i Kamila Moszczyńskiego. Kapitan MKP kończy przygodę z zespołem, „Moszczu” zaś wyjechał na studia Krakowa, ale mamy nadzieję, że za jakiś czas przeniesie się z powrotem do Warszawy i znowu będzie stanowić o sile drużyny Romana Kuklińskiego.

Ubytki w składzie zostały uzupełnione. Na Przytulną wracają dwaj zawodnicy – po kontuzji wraca Jakub Wolski, a także lider drużyny FC Józefów Kamil Zając. Ponadto w niebieskich barwach ujrzymy trzy zupełnie nowe twarze – Artura Freja, Sebastiana Marciniaka oraz Piotra Szydłowskiego – których bliżej zaprezentujemy wkrótce.

W rundzie jesiennej między słupkami ponownie zobaczymy Wojciecha Krasowskiego, a o miano jego zmienników powalczą na treningach Kamil Józwik i wspomniany nowy nabytek – Szydłowski.

KADRA MKP TARCHOMIN – WARSZAWSKO-PRASKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2016/2017 – RUNDA JESIENNA

Bramkarze:
Wojciech Krasowski, Kamil Józwik/Piotr Szydłowski

Obrońcy:

Hubert Czupryński, Aleksander Folte, Franciszek Komsta, Sebastian Marciniak, Marcin Przygudzki

Pomocnicy:

Bartosz Dąbrowa, Mateusz Konieczny, Mateusz Marszałek, Kamil Zając, Jakub Wolski

Napastnicy:

Paweł Aderek, Artur Frej, Piotr Miksa, Mikołaj Nowicki