NABÓR DO MKP TARCHOMIN!

Chcemy aktywnie walczyć z nudą, lenistwem, brakiem planów i przyjaciół; wspólnie przeżywać wolny czas, poznać się lepiej, profesjonalnie rozwijać sportowe zainteresowania pod okiem doświadczonych trenerów i graczy, reprezentujących wieloletnią tradycję piłkarską w naszej parafii p.w. św. Jakuba Ap., dlatego też już 1 października przeprowadzony zostanie NABÓR DO MKP TARCHOMIN.

Wszystkich chłopców w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum chętnych do gry w piłkę nożną zapraszamy na spotkanie na boisku parafialnym przy ul. Mehoffera 4 w sobotę dnia 1 października o godz. 10.00, gdzie prowadzony będzie nabór do parafialnej drużyny piłkarskiej MKP Tarchomin. Spotkanie będzie połączone z treningiem, dlatego zalecamy strój sportowy. Do wspólnej gry zapraszamy również Rodziców lub Dziadków, jeśli dysponują czasem. W przypadku nieodpowiedniej pogody spotkamy się w parafialnej kawiarence nad kaplicą. Planowany czas spotkania do godz. 11.30.

Do współpracy zapraszamy Rodziców i Dziadków. Każdy, kto interesuje się sportem jest mile widziany ze swoimi zainteresowaniami i doświadczeniem, aby pomóc w rozwoju piłkarskiej działalności naszej parafii i Klubu MKP Tarchomin.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1658863271095850/

Więcej informacji:
Marcin Przygudzki - Prezes MKP Tarchomin