Prezentacja nowych strojów MKP

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy nowe stroje meczowe pierwszej drużyny MKP Tarchomin. Od sezonu 2016/2017 zawodników tarchomińskiej ekipy zobaczymy w modelu marki Givova Kit America.

Główną barwą koszulek zawodników występujących w polu pozostaje niebieska. Z tych strojów zniknie kolor żółty, który zostanie zastąpiony przez elementy granatu i bieli, jednak nadal zachowany będzie przy bluzach bramkarskich. Granatowe będą również spodenki i getry piłkarzy z pola, a żółte skarpetki ubiorą bramkarze.

Ponadto na strojach ujrzymy logo nowego sponsora głównego zespołu – Galerii Odkryta, a także nadruk partnera technicznego Givova. Więcej pisaliśmy na temat TUTAJ oraz TUTAJ.

W nowych strojach piłkarze zadebiutują już jutro w sparingu z Atletico Gocław, o czym więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Poniżej prezentujemy nowe stroje MKP Tarchomin:

Jak oceniacie nowe stroje MKP? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach :)

Powiązana galeria: