NABÓR DO MKP

Chcemy aktywnie walczyć z nudą, lenistwem, brakiem planów i przyjaciół; wspólnie przeżywać wolny czas, poznać się lepiej, profesjonalnie rozwijać sportowe zainteresowania pod okiem doświadczonych trenerów i graczy, reprezentujących wieloletnią tradycję piłkarską w naszej parafii p.w. św. Jakuba Ap., dlatego zapraszamy na treningi piłki nożnej.

Zapraszamy wszystkich chłopców z rocznika 2005-2011 chętnych do gry w piłkę nożną zapraszamy na spotkanie do hali Białołęckiego Ośrodka Sportowego przy ulicy Światowida w sobotę o godz. 10.00, gdzie prowadzone są treningi drużyny piłkarskiej MKP Tarchomin.

Do współpracy zapraszamy Rodziców i Dziadków. Każdy, kto interesuje się sportem jest mile widziany ze swoimi zainteresowaniami i doświadczeniem, aby pomóc w rozwoju piłkarskiej działalności naszej parafii i Klubu MKP Tarchomin.

Link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/MKP-Tarchomin-181393461890376/?ref=br_tf

Więcej informacji:
Marcin Przygudzki - Prezes MKP Tarchomin