Bydlaki nie takie straszne

W czwartkowym meczu kontrolnym piłkarze MKP Tarchomin odnieśli okazałe zwycięstwo nad drużyną Bydlaków Warszawa 7:4 (5:1). Bramki dla podopiecznych trenera Kuklińskiego strzelali: Paweł Aderek (pięć), Łukasz Jaróg i Mateusz Konieczny (po jednym golu).

Sparing miał dwa wymiary. W pierwszej połowie to drużyna MKP rządziła i dzieliła na boisku, o czym świadczy wysokie i w pełni zasłużone prowadzenie 5:1 po trzydziestu minutach gry. W drugiej połowie trener Kukliński przeprowadził kilka roszad, ale gra nie była już tak efektywna jak w pierwszej odsłonie. Pojawiły się błędy w defensywie, stąd aż trzy wpuszczone gole przez Grędziszewskiego, przy których bramkarz MKP nie miał wiele do powiedzenia.

MKP Tarchomin 7:4 (5:1) Bydlaki Warszawa
Bramki: Aderek 10, 20, 28, 46, 60, Jaróg 17, Konieczny 22

MKP Tarchomin: 12. Wojciech Krasowski – 4. Jakub Wolski, 3. Hubert Czupryński, 27. Marcin Przygudzki - 6. Łukasz Jaróg, 16. Mateusz Konieczny - 7. Paweł Aderek

Rezerwowi: 1. Christian Grędziszewski, 2. Piotr Miksa, 8. Kamil Moszczyński, 13. Kamil Józwik