Do Ząbek na sparing

W sobotę 28 marca piłkarze MKP Tarchomin rozegrają trzeci mecz kontrolny podczas wiosennych przygotowań do rundy rewanżowej Ligi Parafialnych Klubów Piłkarskich. Rywalem będzie drużyna Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, która na co dzień występuje w rozgrywkach Warszawsko-Praskiej Ligi Piłki Nożnej. Tydzień temu podopieczni trenera Kuklińskiego również rozgrywali spotkanie z reprezentantem tej ligi, ekipą z Marysina, przegrywając 4:5. Zespół z Ząbek podobnie jak wspomniana wcześniej drużyna także gra w 1. lidze gr. A, zajmując 5. miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch zwycięstw i czterech porażek.

Część zawodników sobotniego sparingpartnera może być znana przez zawodników i szkoleniowca MKP, ponieważ w sezonie 2013/14 w Lidze PKP występowały Pioruny Ząbki, w której to drużynie grało kilkunastu piłkarzy z zespołu, z którymi przyjdzie mierzyć się przy Batorego. Ostatni mecz w Ząbkach Niebiescy rozegrali w ramach 4. kolejki Ligi PKP właśnie w sezonie 13/14, w październiku 2013 roku, wygrywając wówczas 3:2 po dwóch golach Kszczotka i jednym Miksy.

Sparing pomiędzy MKP Tarchomin a reprezentacją Parafii pw. Miłosierdzia Bożego rozegrany będzie w Ząbkach przy ulicy Batorego 37. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o 19.00. Zapraszamy!