Mateusz Konieczny po meczu z FC Oaza Marysin [WIDEO]

- Pomimo wysokiego zwycięstwa MKP mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa była bardzo zacięta, rywal grał równo i kontrował nas, ale w drugiej odsłonie było widać, że przeciwnicy mają braki kondycyjne, a my to wykorzystaliśmy i wygraliśmy zasłużenie. - powiedział po zwycięskim meczu z FC Oaza Marysin zawodnik MKP Tarchomin Mateusz Konieczny.

- Zagrałem dzisiaj w defensywie, choć trener mógł równie dobrze wystawić mnie na ataku, ale strzeliłem dwa gole i wykorzystałem szansę.

- Zgadzam się, że łatwiej jest gonić lidera, niż uciekać przed rywalami z pierwszego miejsca, jednak nie możemy osiadać na laurach. Musimy cały czas trenować i być lepsi. Na tym skupimy się w przerwie zimowej.

- Puchar 6 drużyn to bardzo fajna inicjatywa. Organizacja i atmosfera w trakcie meczów jest świetna. Oby więcej takich rozgrywek. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie dołączy do nas jeszcze kilka zespołów i to grono się powiększy. - ocenił ligę piłkarz MKP.