Pracowity tydzień zawodników MKP Tarchomin [VIDEO]

W poprzednim tygodniu zawodnicy MKP Tarchomin rozegrali aż trzy mecze sparingowe. Dwa z nich zostały przegrane, a jeden zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Kuklińskiego. Tarchomińska ekipa traciła sporo bramek, bo łącznie aż 14, a liczba goli zdobytych wyniosła zaledwie 13.

W meczach kontrolnych ważna jest jednak gra i spełnianie założeń taktycznych, wynik zaś jest sprawą drugorzędną. Mimo to mamy nadzieję, że limit porażek został wyczerpany podczas przygotowań, a w rozgrywkach ligowych drużyna Kuklińskiego będzie wiodła już tylko zwycięski prym.

Poniżej prezentujemy kompilację wszystkich trzynastu goli w spotkaniach sparingowych piłkarzy MKP Tarchomin. Zachęcamy do dyskusji, oceniania, typowania najpiękniejszych trafień w komentarzach poniżej.