Puchar 8 drużyn 2019/20: MKP Tarchomin - Gang Zacisze (17.11.2019)

Przedostatni mecz w tym roku przyniósł wiele emocji. Zawodnicy MKP Tarchomin w ramach 5. kolejki rozgrywek o Puchar 8 drużyn podejmowali mistrza ligi poprzedniego sezonu - Gang Zacisze. Po 10 minutach podopieczni trenera Kuklińskiego przegrywali aż 0:3, jednak wykonali fenomenalną pracę i powrócili z dalekiej podróży. Najpierw doprowadzili do remisu za sprawą goli: Koniecznego, Aderka i Piórkowskiego.

W drugiej odsłonie meczu zawodnicy z Tarchomina grali jak natchnieni, czego efektem były kolejne cztery trafienia, co w rezultacie dało wysokie zwycięstwo 7:4. Dwa gole strzelił kapitan Kuba Wolski, następnie bezpośrednio z rzutu rożnego Mateusz Marszałek, a wynik spotkania ustalił Marcin Piórkowski.

A już w najbliższą niedzielę ostatnie spotkanie w tym roku! W ramach 6. kolejki MKP Tarchomin rozegra spotkanie z KKS Katedra. Zapraszamy 1 grudnia o godz. 18.30 na boisko przy Picassa.