Puchar 8 drużyn 2018/19: Katolickie Liceum Archutowskiego - MKP Tarchomin (10.03.2019)

Dzień dobry!

Cóż za widowisko dali nam zawodnicy zespołów wczorajszego wieczora!

12 goli, emocje do ostatniego gwizdka i mecz pełen pięknych bramek. MKP Tarchomin wygrywa 7:5 z KLO Archutowskiego, zdobywa trzy punkty i nadal bije się o miano mistrza w rozgrywkach o Puchar 8 drużyn! Znakomite zawody rozegrał Marcin Piórkowski, który mimo zgłoszenia do drużyny przed rundą wiosenną, długo zmagał się z kontuzją wykluczającą go z gry i nie mógł wcześniej zadebiutować. Trener Kukliński ustawił go dziś na środku ataku, a ten odwdzięczył się aż czterema golami. Swoją szóstą bramkę w sezonie strzelił ponadto Mikołaj Nowicki, a także po jednym trafieniu bezpośrednio z rzutów wolnych popisali się Hubert Czupryński i Mateusz Konieczny.

Po 11. kolejkach ligowych zawodnicy MKP zajmują drugie miejsce w tabeli i tracą do liderującego Gangu Zacisze dwa punkty. Kolejny mecz tarchomińska ekipa rozegra 25 maja o godz. 20.00 na boisku przy Szanajcy. Rywalem będzie Atletico Gocław.