Puchar 8 drużyn 2018/19: MKS Nieporęt - MKP Tarchomin (23.06.2019)

Ah, co to był za sezon!

W ostatniej 14. kolejce ligowej rozgrywek o Puchar 8 drużyn piłkarze MKP Tarchomin zwyciężyli z MKS-em Nieporęt 8:4 (4:1). Większość akcji tarchomińskiej ekipy kończył świetnie dysponowany Marcin Piórkowski i aż pięć razy pokonywał bramkarza rywali. Ponadto po jednym trafieniu dorzucili także Mateusz Konieczny, Mikołaj Nowicki oraz Piotr Kubaszewski.

Niestety mimo wysokiego zwycięstwa nie udało się sięgnąć po główną nagrodę w rozgrywkach i po sezonie 2018/2019 podopieczni trenera Romana Kuklińskiego muszą zadowolić się jedynie statusem wicemistrza. Nie zmienia to faktu, że był to niezwykle trudny sezon, a szczególnie runda wiosenna nie zaczęła się po myśli piłkarzy z Tarchomina. Stracone punkty w starciach z STM Falenica i Gangiem Zacisze nie pozwoliły wywalczyć upragnionego trofeum.

Teraz nadszedł czas podsumowań, statystyk, zmian kadrowych i nie tylko. Naszym kibicom pragniemy z całego serca podziękować, że byli z nami na dobre i na złe. Życzymy wszystkim udanego wakacyjnego wypoczynku, a niebawem do zobaczenia znowu na boisku! ⚽️

PS Pozdrawiamy także naszego byłego zawodnika Kamila Moszczyńskiego, który odwiedził starych znajomych i dopingował zespół aż do ostatniej minuty!