Zapowiedź 3. kolejki Pucharu 8 drużyn 19/20

2 mecze, 2 wygrane, 10-7 jeśli chodzi o bilans bramkowy na naszą korzyść. Oj będzie się działo w najbliższą niedzielę na Targowej!

20 października o godzinie 20:15 zostanie rozegrany mecz na szczycie Pucharu 8 drużyn. Zespół zajmujący po 2. kolejkach ligowych fotel lidera - FC Dziki z Lasu podejmie będące na drugim miejscu MKP Tarchomin. W poprzednim sezonie oba zespoły uplasowały się na podium rozgrywek, w obecnym ostrzą sobie kły na mistrzostwo ligi. W pierwszym spotkaniu tego sezonu drużyna, która w poprzedniej edycji rozgrywek występowała pod nazwą KLO Archutowskiego, zwyciężyła z mistrzem ligi Gangiem Zacisze, a w drugim rozgromiła beniaminka liga KKS Katedra 10:0. Przed podopiecznymi trenera Romana Kuklińskiego nie lada wyzwanie, ale takie mecze lubimy najbardziej!

ZAPRASZAMY NA TARGOWĄ!