Givova partnerem technicznym MKP Tarchomin

Włoska firma Givova ubierze zawodników pierwszej drużyny MKP Tarchomin w nowe stroje meczowe!

Współpraca została zawarta dzięki oficjalnemu polskiemu dystrybutorowi firmie Festa Sportswear z Dzierżoniowa. Od sezonu 2016/2017 zawodników MKP zobaczymy w modelu Givova Kit America.

Główną barwą koszulek zawodników występujących w polu pozostaje niebieska. Z tych strojów zniknie kolor żółty, który zostanie zastąpiony przez elementy granatu i bieli, jednak nadal zachowany będzie przy bluzach bramkarskich. Granatowe będą również spodenki i getry piłkarzy z pola, a żółte skarpetki ubiorą bramkarze. Ponadto obok zapowiadanego logo nowego sponsora głównego Galerii Odkryta, pojawi się nadruk partnera technicznego.

W strojach Givova gra wiele drużyn z włoskich lig – Serie A (Chievo Verona), Serie B (Carpi FC, US Salernitana) i niższych. Z usług firmy powstałej w 2008 roku korzystają również chociażby reprezentacje piłkarskie Malty oraz Iranu.

Givova Polska współpracuje z kilkunastoma drużynami z polskich rozgrywek na różnych szczeblach. Są wśród nich, m.in. Polonia Bydgoszcz, Piast Białystok, Bielawiana Bielawa, KS Piławianka Piława Górna, BKS Bolesławiec.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz fanpage’a na Facebooku nowego partnera technicznego MKP Tarchomin – Givova Polska: