Rozdanie nagród dla juniorów MKP [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z rozdania nagród dla juniorów MKP Tarchomin na koniec 27. Turnieju Parafialnego Piłki Halowej na AWF pod patronatem Katolickiego Stowarzyszenia Sportowego RP.

Drużyna z rocznika 2007 zajęła 10. miejsce, zespół z kategorii 2008 i młodsi uplasował się na 4. pozycji. Ponadto przyznano nagrody indywidualne: najlepszym zawodnikiem drużyny MKP 2007 został Stanisław Oracz, najlepszy wśród piłkarzy MKP 2008+ 7-letni Szymon i zdobywca jedynego gola w turnieju oraz Marta Przygudzka (MKP 2007) otrzymała nagrodę fair-play i została wyróżniona w swojej kategorii wiekowej na tle wszystkich drużyn z rocznika 2007. Na koniec zawodnicy MKP wylosowali nagrodę dodatkową, którą jest kosz do gry w koszykówkę.