Wojciech Krasowski dla NaszTarchomin.pl!

Zapraszamy do lektury wywiadu z Wojciechem Krasowskim, którego bramkarz MKP Tarchomin i bohater ostatniego ligowego spotkania udzielił dla portalu NaszTarchomin.pl.

NaszTarchomin.pl: Jak ocenisz to spotkanie?

Wojciech Krasowski: Mecz był bardzo trudny. Przeciwnicy prezentowali wysoki poziom i łatwo tworzyli składne akcje. Wywierali na nas dużą presję, ale daliśmy radę wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Niestety za szybko się rozluźniliśmy, myśląc, że wygraną mamy w kieszeni. Efektem tego były trzy stracone bramki. Jednak nie pogodziliśmy się z porażką, strzeliliśmy jeszcze dwie bramki i utrzymaliśmy korzystny wynik do ostatniego gwizdka. Jestem bardzo zadowolony z gry całego zespołu jak i z tego, że udało nam się wygrać z lepszym zespołem.

Nasz Tarchomin.pl: W trzech meczach zdobyliście 9 punktów, idziecie na mistrza? Założyliście sobie jakiś cel na bieżący sezon?

W.K.: Owszem, naszym celem jest zdobycie mistrzostwa. Jak na razie idzie nam bardzo dobrze. Jesteśmy w komfortowej sytuacji, jednak musimy pamiętać, że jest to dopiero trzecia kolejka i jeszcze wiele spotkań przed nami.

Cały wywiad możecie Państwo przeczytać na stronie naszego Patrona Medialnego - NaszTarchomin.pl

Powiązana galeria: