Pierwsza drużyna MKP w Pucharze 8 drużyn!

Już 23 września zawodnicy pierwszej drużyny MKP Tarchomin wrócą na boisko przy ulicy Picassa, aby powrócić do rozgrywek ligowych. To właśnie w niedzielę piłkarze rozegrają pierwszy mecz w lidze i będą bronić tytułu zdobytego pod koniec maja w ramach Pucharu 6 drużyn.

Nowa edycja ligi zostaje powiększona zostaje o dwa nowe zespoły i zmienia się w Puchar 8 drużyn. W nowym sezonie nie zagra El Club de San Bernabe, za to tarchomińska ekipa będzie miała okazję sprawdzić się z trzema nowymi rywalami – Gangiem Zacisze, FC Saska Kępa oraz Katolickim LO im bł. Ks. R. Archutowskiego.

Podopieczni trenera Roman Kuklińskiego pierwszy mecz zagrają przeciwko drużynie STM Falenica, którą zawodnicy MKP dobrze znają, ze wspólnych potyczek w rozgrywkach ligowych. W tym meczu możemy zobaczyć kilku debiutantów. Szansę na występ mają czterej nowi zawodnicy: Arkadiusz Karwowski, Adrian Bartoszewicz, Mateusz Rowicki i najświeższy nabytek Jakub Kowalski (z którym rozmowę możecie przeczytać tutaj).

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do przeżywania wspólnych emocji podczas pierwszego meczu, który odbędzie się już 23 września o godz. 21.00 na boisku przy Picassa.