Pierwsza drużyna MKP zagra w Wołominie

3 marca pierwsza drużyna MKP Tarchomin weźmie udział w IV Diecezjalnym Turnieju w Wołominie. Zawody będą odbywały się w cyklu dwudniowym. W przypadku awansu z fazy grupowej w sobotę 3 marca zawodnicy tarchomińskiej drużyny rozegrają dzień później mecze w ramach fazy pucharowej.

Turniej będzie stanowił część przygotowań podopiecznych trenera Romana Kuklińskiego do rundy wiosennej i rozgrywek ligowych o Puchar 6 drużyn. Po pierwszej części sezonu tarchomińska drużyna z kompletem punktów przewodzi tabeli.

IV Diecezjalny Turniej rozegrany zostanie na boisku przy ul. Mikołaja Reja w Wołominie. Zawodnicy MKP będą mieli szansę rozegrać spotkania z drużynami z różnych części Warszawy (Gocław, Grodzisk) oraz miejscowości usytuowanych po praskiej strony województwa mazowieckiego, m.in. Duczki, Helenów, Klembów, Mińsk Mazowiecki, Niegów, Poświętne, Ząbki.

Powiązana galeria: