Wielki powrót! Moszczyński i Miksa ponownie w MKP

Tylko pół roku trwał rozbrat Kamila Moszczyńkiego i Piotra Miksy z tarchomińską drużyną. Po niedługiej przerwie obaj zawodnicy ponownie zasilą zespół Romana Kuklińskiego i pomogą w walce o punkty w rundzie wiosennej.

Zarówno "Moszczu", jak i "Mikser" występowali w drużynie w latach 2012-2015, reprezentując barwy MKP w rozgrywkach Ligi Parafialnych Klubów Piłkarskich. Teraz będą mieli okazję zweryfikować swoje umiejętności na tle Warszawsko-Praskiej Ligi Piłki Nożnej, w których od bieżącego sezonu bierze udział tarchomiński zespół.

Przypomnijmy, że Piotr Miksa to zawodnik urodzony w 1996 roku, ustawiany najczęściej na pozycji napastnika. W swojej dotychczasowej karierze w barwach MKP wystąpił w 19 meczach, zdobywając w nich po 18 bramek oraz asyst.

Z kolei Kamil Moszczyński był ostatnio etatowym wykonawcą rzutów wolnych w ekipie Kuklińskiego. Tegoroczny maturzysta z rocznika 1997 zwykle grywał na boku obrony lub pomocy. Przez trzy sezony ligowe rozegrał 27 spotkań, w których strzelił 13 bramek i zanotował 20 asyst.

Obaj piłkarze będą mogli poprawić swoje osiągnięcia już w najbliższym meczu z drużyną z Mińska Mazowieckiego w ramach 8. kolejki W-PLPN.