Dwie juniorskie drużyny MKP wystąpią na turnieju

W najbliższą sobotę 3 lutego dwa juniorskie zespoły MKP Tarchomin wezmą udział w XXVII Międzynarodowym Turnieju w Piłce Nożnej Halowej AWF 2018. W tegorocznym turnieju wezmą udział drużyny z Polski, Białorusi, Litwy, Ukrainy i Irlandii, a tarchomińska ekipa będzie reprezentowała Polskę, Warszawę i parafię św. Jakuba Ap. w dwóch kategoriach wiekowych - 2007 oraz 2008+młodsi.

Drużynę MKP mogliśmy oglądać również w poprzedniej edycji turnieju organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP i rektora Seminarium Warszawsko-Praskiego ks. Sławomira Kielczyka. W poprzednim roku zespół prowadzony przez Jakuba Wolskiego zajął 7. miejsce w kategorii rocznika 2007+młodsi.

Od stycznia w ramach akcji #COOLoweTRENOWANIEzMKP prowadzone są zajęcia piłkarskie dla najmłodszych z parafii św. Jakuba Ap. Owocem tego projektu stało się wyselekcjonowanie kadry z roczników 2007-2010 i zgłoszenie dwóch zespołów do sobotniego turnieju parafialnego.

Na naszym fanpage'u na Facebooku przeprowadzona będzie relacja ze zmagań juniorów MKP Tarchomin. Zapraszamy!

Powiązana galeria: