Juniorzy MKP grają w turnieju

Dziś wielki dzień dla juniorów MKP Tarchomin z roczników 2007 i młodszych. Podopieczni trenera Jakuba Wolskiego biorą dziś udział na XXVI Międzynarodowym Turnieju Halowym w Piłce Nożnej AWF 2017 organizowanym przez Katolickie Stworzyszenie Sportowe RP oraz Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Młodzi piłkarze będą mogli przełożyć naukę zdobytą na treningach i sprawdzić się w poważnych rozgrywkach, w większości przypadków po raz pierwszy w życiu na tak dużej imprezie. Wynik na turnieju ma być przede wszystkim odpowiedzią dla sztabu szkoleniowego drużyny juniorów, w jakim kierunku podąża rozwój drużyny, a dla chłopców te zawody to przygoda i dobra zabawa. Ważną rolą rozgrywek będzie również integracja nie tylko z zespołami z innych miast naszego kraju, lecz także z sąsiadami z zagranicy.

W turnieju zawodnicy MKP zadebiutują w nowych strojach przygotowanych przez partnera technicznego klubu firmę GIVOVA.

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage'a na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy starać się prowadzić relację z rozgrywek.